\\
 

Anjoni

Cilvēks, tāpat kā jebkura cita dzīva radība,nevar dzīvot bez anjoniem. Bet vai Jūs zināt, kas ir anjoni?

 

Cilvēks, tāpat kā jebkura cita dzīva radība,  nevar dzīvot bez anjoniem. Bet vai Jūs zināt, kas ir anjoni?

 

Normālos apstākļos, molekulas un atomi gaisā ir neitrāli. Tomēr, jonizācijas procesa rezultātā, kas var rasties starojuma, ultravioletā starojuma, mikroviļņu starojuma vai vienkārši zibens spēriena dēļ, molekulas gaisā zaudē daļu no ap atomu kodolu riņķojošiem negatīvi lādētiem elektroniem, kuri tālāk piestiprinās pie neitrālajiem atomiem, dodot tiem negatīvu lādiņu. Šādus negatīvi lādētus atomus sauc par anjoniem.

 

Anjoni ir gaisa daļiņas bez krāsas un smaržas, un negatīvi lādēto elektronu klātbūtne orbītā ļauj tiem piesaistīt no gaisa dažādus mikroorganismus. Saikne "anjons - gaiss" analoga saiknei "vitamīns - ēdiens". Tieši tāpēc anjonus mēdz saukt arī par "gaisa vitamīniem", "ilgdzīvošanas elementiem" un "svaigu gaisu". Lai gan anjonu labās īpašības ilgu laiku palikušās ēnā, anjoni ir ļoti svarīgi cilvēka veselībai. Anjoni uzkrāj un neitralizē putekļus, iznīcina vīrusus, iekļūst baktēriju šūnās un iznīcina tās, tādējādi novēršot negatīvo ietekmi uz cilvēka organismu. Jo vairāk gaisā anjonu, jo mazāk tajā baktēriju (pie noteiktas anjonu koncentrācijas, baktēriju skaits samazinās līdz nullei).

 

Anjonu skaits uz 1cm3 gaisa ir šāds: 40-50 telpā, 100-200 pilsētā, 700-1000 atklātā laukā, 3000-4000 mežā un pie jūras, un ap 8000 kalnos. Cilvēka veselība ir tiešā veidā atkarīga no anjonu koncentrācijas gaisā. Ja cilvēka ķermenī nonāk pārāk maza vai, gluži pretēji, pārāk liela anjonu koncentrācija, tad cilvēks sāk smagi elpot, var just nogurumu, reiboni, galvassāpes vai pat kļūt depresīvs. Tas ir ārstējams, cilvēkam uzturoties vietā ar anjonu koncentrāciju gaisā vidēji 1200 uz 1cm3. Ja anjonu koncentrācija gaisā sasniedz 1500 uz 1cm3, tad cilvēka veselība uzlabojas manāmi ātrāk, palielinās enerģijas līmenis, un līdz ar to arī darba produktivitāte.

 

Anjoni ir neaizstājams līdzeklis cilvēka veselības uzlabošanai un dzīves ilguma pagarināšanai. Pasaules Veselības organizācija ir noteikusi, ka minimālais anjonu skaits "svaigā gaisā" uz 1cm3 ir apmēram 1000. Zināmos vides apstākļos (piemēram, kalnu apgabalos), cilvēki savas dzīves laikā var ne reizi nesaskarties ar iekšējo orgānu iekaisumu. Raksturīgi, ka šie cilvēki dzīvo ilgi un saglabā savu veselību visas dzīves laikā, tas ir pietiekamas anjonu koncentrācijas gaisā rezultāts.

 

Pēdējos gados visā pasaulē strauji palielinājusies interese par iespējām anjonus izmantot arī veselības aprūpē. "Love Moon" sērijas anjonu higiēniskās paketes ir ārstnieciski profilaktiskas jaunākās paaudzes higiēniskās paketes, ko, pēc daudzu gadu pētījumiem, radījusi kompānija Winalite. "Love Moon" higiēnisko pakešu atšķirība no citiem līdzīgiem produktiem ir aktīva augstāko tehnoloģiju izmantošana, kuru izveidi un izmantošanu aizsargā divi vispasaules patenti. "Love Moon" higiēniskās paketes ne tikai pārspēj jebkuras citas tirdzniecības vietās pieejamās paketes uzsūktspējas un izmantoto materiālu ziņā, bet ir vienīgās, kuru sastāvā izmantots kompānijas Winalite patentēts anjonu čips, kur katras paketes anjonu čipā iestrādāti 8500 anjoni, baktēriju iznīcināšanai, ārstnieciskam efektam un sievietes veselības profilaksei.

 

Kāpēc tieši higiēniskajās paketēs? Jā, var uztaisīt anjonu cepuri, bet šie brīnumi – anjoni – pārvietojas ar lielāku ātrumu tieši mitrā vidē. Higiēniskās paketes ir lieta, kas sievietēm nepieciešama ne tikai mēnešreižu laikā, bet vajadzīga arī vecāka gadagājuma sievietēm menopauzes laikā. Daudzas sievietes izvēlas lietot arī ikdienas ieliktnīšus papildus higiēnai un tīrības sajūtai. Vīrieši izvēlas lietot anjonu ieliktnīšus kā līdzekli prostatas slimību un hemoroīdu ārstēšanai un profilaksei. Anjoni samazina cilvēka elektrostatisko lādiņu, izlīdzina enerģētisko līdzsvaru, darbojas kā antioksidanti un pats galvenais – cīnās ar vīrusiem. Visi dabā sastopamie vīrusi ir ar plus zīmi, anjoni – ar mīnus, tādējādi, notiek neitralizācija – vīrusu iznīcināšana.

 

"Love Moon" anjonu higiēniskās paketes izgājušas pārbaudes un ieguvušas sertifikātus Eiropā, Krievijā, NVS valstīs, ASV tās sertificētas FDA (Food and Drug Administration – Pārtikas un zāļu pārvalde).

 

  

 
 
 
 
 
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr satis egitimi satis egitimi tengda.pro izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr