\\
 

Health card

Mūsdienu straujā nozaru un tehnoloģiju attīstība stimulē mūs izmantot arvien vairāk sadzīves tehniku un elektroniskās iekārtas.

 

Vai Jūs zināt par elektromagnētisko viļņu radīto bīstamību?

Mūsdienu straujā nozaru un tehnoloģiju attīstība stimulē mūs izmantot arvien vairāk sadzīves tehniku un elektroniskās iekārtas. Lai gan no vienas puses tiek radītas ērtības, vairojot labsajūtu, no otras puses – tas apdraud cilvēka veselību.

Zinātniski pierādīts, ka sadzīves tehnikas un elektronisko iekārtu izmantošanas laikā izplūst dažādu pakāpju dažādu viļņu garumu un frekvenču elektroniskais starojums. Šis starojums plaši izplatās, ir neredzams, bezkrāsains, bez smaržas un nenovēršami spēj sagraut cilvēka veselību. Tas ir kļuvis par jauna veida piesārņojumu, pamazām ietekmējot cilvēka veselību un ir dažādu slimību veidošanos.

 

Elektromagnētiskais starojums (EMS) ir kļuvis par jaunu vispasaules kaitējumu. Saskaņā ar starptautiskām publikācijām, kaitējumu var iedalīt:

 

 • Izraisa DNS mutācijas, palielinot vēža risku
 • Izraisa galvassāpes, bezmiegu, depresiju un citas slimības
 • Rada acu bojājumus, izraisot redzes problēmas
 • Kavē bērnu kaulu augšanu
 • Izsauc kalcija jonu plūsmas traucējumus šūnu membrānās, ietekmējot bērnu un pusaudžu augšanu
 • Ir uzkrāšanās efekts, uzkrājot kaitējumu, kas laika gaitā var radīt neatgriezeniskus veselības bojājumus

 

Kā pasargāt sevi no EMS kaitējuma?

 

Kompānija Winalite ar lepnumu piedāvā inovatīvo EMF karti, kas efektīvi absorbē un novērš elektromagnētiskā starojuma kaitējumu, ļaujot izmantot elektroniskās ierīces bez bailēm par veselības pasliktināšanos.

 

EMF kartes funkcijas

EMF kartē ir iestrādāta augstāko tehnoloģiju mikroshēma, kura veidota no vairākiem elektromagnētisko viļņu absorbcijas materiāliem un īpašiem elementiem, kas absorbē ārējo radiāciju, kas vērsta uz mikroshēmu. Izmantojot griezienu pārvadi, tā pārveido elektromagnētisko enerģiju siltuma enerģijā un izveido vairogu, kas maina apkārtējā elektromagnētiskā starojuma izplatīšanos, absorbē to un novērš kaitējumu cilvēka veselībai

 

EMF kartes īpašības

Novēršot elektromagnētiskā starojuma kaitējumu, EMF karte aizsargā cilvēka meridiānu sistēmu elektriskās plūsmas laikā, uzlabo imūnsistēmu un sargā cilvēka veselību kopumā.

 

EMF karte ir izturējusi Ķīnas Elektronikas Tehnoloģijas Universitātes un Ķīnas Tehnoloģiju Izpētes Laboratorijas pārbaudes:

 

 • EMF karte absorbē līdz pat 93,7% elektromagnētiskā starojuma
 • EMF karte samazina vairāk kā 99% elektromagnētiskās radiācijas
 • Salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem produktiem, EMF karte atzīta par efektīvāku
 • EMF karte ir magnētisma izturīga, ūdensizturīga, ar augstu siltuma pretestību un to ir grūti saplēst
 • EMF karte ir ieguvusi internacionālu patentu, lai aizsargātu tās izskatu, dizainu un izgudrotos materiālus
 • Patenta numurs: ZL 97 1 08989.2

 

EMF kartes lietošanas pamācība

EMF karte ir ērta lietošanai – tā ir kredītkartes lielumā, pēc īpašībām smagāka, cietāka un biezāka nekā parasta kredītkarte. Izmantojot elektroniskās ierīces (stacionāro un portatīvo datoru, mobilo telefonu, TV, videospēļu aparatūru u.c.) ciešā attālumā, ieteicams to turēt krūšu zonā; citos gadījumos – kabatā, somā vai makā, tādējādi izveidojot aizsardzības lauku 50 cm rādiusā ap sevi. EMF kartei ir ilgs kalpošanas laiks, tā nezaudēs efektivitāti vismaz 6 gadus.

 

Visi Winalite produkti ir nopērkami iepakojumos jeb keisos. 1 EMF karšu keisā ir 2 kartes. Ir iespēja iegādāties tikai 1 karti.

 

     

 

 
 
 
 
 
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr satis egitimi satis egitimi tengda.pro izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr