\\
 

Love Moon Anion higiēniskās paketes

Sieviete vidēji savas dzīves 30 – 40 gadu periodā izlieto ap 15 000 higiēnisko pakešu, kurām jānodrošina ne tikai komforts un drošība, bet arī jāuzlabo katras sievietes veselība un dzīvesstils.

 

Sieviete vidēji savas dzīves 30 – 40 gadu periodā izlieto ap 15 000 higiēnisko pakešu, kurām jānodrošina ne tikai komforts un drošība, bet arī jāuzlabo katras sievietes veselība un dzīvesstils. Winalite ir radījis jaunas paaudzes higiēniskās paketes, kas ar savām īpašībām pārspēj tirdzniecības vietās pieejamās paketes. Winalite Love Moon Anion unikālās higiēniskās paketes ir revolucionārs jauninājums veselības aizsardzībā, un tās piedāvā lielāko šķidruma uzsūktspēju, anjonu izdalīšanos, antibakteriālu efektu un ir industrijas līderis ar neviltotu efektivitāti.

 

Vai Tu zināji, ka?

Sievietes īpašo fizikālo īpašību dēļ, higiēniskās paketes ir kļuvušas par katras sievietes neatņemamu dzīves sastāvdaļu, tomēr, izvēloties nekvalitatīvas paketes, Jūs varat nodarīt lielu ļaunumu Jūsu veselībai. Sievietes menstruālā perioda laikā tiek pakļautas lielam baktēriju un vīrusu daudzumam. Ir konstatēts, ka izmantojot parasto higiēnisko paketi 2 stundas, uz tās virsmas katra 1cm3 var dzīvot aptuveni 107 baktērijas, un šāds piesārņojums var nopietni ietekmēt sievietes veselību. Menstruāciju laikā, sievietes intīmās daļas ir ļoti jūtīgas. Aptaujas liecina, ka 73% sieviešu menstruāciju laikā jūt niezi vai sāpes intīmo daļu apvidū. Mediķi nosauc tam vairākus iemeslus. Virsējā paketes kārta visbiežāk tiek izgatavota no sintētiska materiāla, bet apakšējā - polietilēna plēves. Veidojas veselībai bīstams "siltumnīcas efekts". Vielas, kuras pārveido izdalījumus gēlā, bojāta pārklājuma gadījumā, izraisa ļoti spēcīgu gļotādas kairinājumu. Pēc 3 stundu ilgas parasto higiēnisko pakešu lietošanas, organisms sāk sevi saindēt baktēriju izplatīšanās dēļ un to nonākšanas reproduktīvajā sistēmā. Temperatūras paaugstināšanās, iekaisuma procesi, nieze, slikta dūša un sāpes var būt "ieliktnīšu slimību" simptomi. Tādēļ ir ļoti svarīgi izvēlēties kvalitatīvas higiēniskās paketes, lai nodrošinātu komfortu un drošību menstruāciju laikā.

 

Love Moon Anion higiēnisko pakešu īpašības un priekšrocības:

 • Komforta līmenis

Atšķirībā no ķīmisko šķiedru vai neapstrādātas vilnas virsmām, ko izmanto parastajās higiēniskajās paketēs, Love Moon Anion pakešu virsma ir veidota no  mīkstas kokvilnas, kas ir maigāka, plānāka un daudz ērtāka.

 • Gaisa caurlaidība

Love Moon Anion higiēniskās paketes ir radītas uz gaisa bet ne ūdens caurlaidīgas bāzes. Tā neļauj veidoties "siltumnīcas efektam", vairoties baktērijām un veidoties ginekoloģiskām slimībām.

 • Šķidruma uzsūkšana

Love Moon Anion spēj uzsūkt pat divreiz vairāk šķidruma nekā parastās higiēniskās paketes. Izmantotais absorbējošais polimērs spēj saturēt iekļuvušo ūdeni paketes iekšā, neļaujot tam izplūst pa malām vai atpakaļ uz paketes virsmas.

 • Rūpes par veselību

Love Moon Anion higiēnisko pakešu lietošanas laikā, Winalite patentētais anjonu čips izdala augsta blīvuma anjonus. Atbrīvotais skābeklis neitralizē baktērijas, kas izraisa ginekoloģiskas saslimšanas. Dzemdē caur vagīnu nonāk anjoni, kas uzlabo organisma asins cirkulāciju. Šī iemesla dēļ, nogulumi un asins recekļi, kas ilgi uzglabājušies vagīnā, tiek izvadīti ārā. Atjaunojoties dzemdes šūnām, pazūd iekaisumi un netīkama smarža.

 

Love Moon Anion higiēniskās paketes ražo no 100% dabīgiem pirmreizējiem materiāliem. Higiēnisko pakešu aizsardzība sastāv no 7 kārtām. Bet pats galvenais: higiēniskās paketes ietver sevī pašas dabas spēku – anjonus! Anjonu higiēniskās paketes sastāv no īpaši plānām kārtām, sniedz sausuma un svaiguma sajūtu, un ir gaisu caurlaidīgas.

Slānis

Love Moon produkts

Cits zīmols

1.slānis

Mīksta un maiga īpaši plānas kokvilnas virsma, kas spēj absorbēt šķidrumu pat 2x ātrāk.

Mākslīgo šķiedru, raupja vai mīkstas kokvilnas virsma.

2.slānis

Patentēts anjonu slānis, kas dabiski darbojas, lai mazinātu menstruālo diskomfortu un spēj efektīvi atbrīvoties no galvenā sieviešu dzimumorgānu iekaisumu iemesla: anaerobās baktērijas.

 -

3. un 5. slānis

Augšējais un apakšējais mīkstais dabīgas kokvilnas slānis, kas darbojas kā absorbents un rada komforta sajūtu.

Galvenokārt tiek izmantota pārstrādāta papīra masa, kas balināta ar ķīmisko balinātāju un kuru izmanto kā higiēniskās paketes pildvielu. Vai arī tiek izmantoti ķīmisko šķiedru materiāli.

4.slānis

Dabisks super-absorbējošs polimēru slānis, kas patur mitrumu iekšā, pārveidojot šķidrumu par gēlu un saglabājot virsmu sausu.

Zemas kvalitātes absorbcijas slānis.

6.slānis

Gaisu caurlaidīgs slānis, kas novērš mitruma un karstuma izdalīšanos, saglabājot svaigumu.

Gaisu necaurlaidīga polietilēna plēve.

7.slānis

Nealerģiskas līmes slānis, ko izmanto pārtikā.

Tehniskās līmes slānis, ko izmanto rūpniecībā un kas satur smagos metālus. Tas paliek uz veļas, ir grūti izmazgājams un vēlāk caur gļotādām var nokļūt organismā.

 

Piezīmes par 3. un 5.slāni:

   

Parastajās higiēniskajās paketēs galvenokārt tiek izmantota papīra masa, kas pārstrādāta no atkritumiem. Šie raupjie materiāli satur lielu daudzumu svinu, baktērijas un mikroorganismus, kā arī ir bagāti ar vielām, kas tiek izmantotas pārstrādes laikā, piemēram, rūpniecības sārmiem un balināšanas pulveri.

   

Šīs sārmainās vielas spēj novest pie slimību rašanās. Labā veselības stāvoklī, cilvēka ādai ir pH vērtība, kas norāda uz vāju skābuma līmeni un kurai ir imunitātes stiprināšanas funkcija. Daudzās parastajās higiēniskajās paketēs, kas atrodamas tirgū, ir augsts sārmaino vielu saturs, kas izjauc ādas dabisko skābuma stāvokli un savienojumā ar gaisu necaurlaidīgo apakšējo plēves slāni veido "siltumnīcas efektu". Šajā vidē strauji sāk vairoties baktērijas, kas izraisa dažādas ginekoloģiskas saslimšanas un neauglību.

 

Piezīmes par 4.slāni: Love Moon higiēniskās paketes satur augstas kvalitātes absorbentu slāni, kas veidots no organikas. Tā īpašības ir veselīgas, dabai draudzīgas un veicina ķermeņa imunitāti atgriezties pareizā pH līmenī.

 

Kas ir anjoni?

Anjoni tiek saukti par „gaisa attīrītājiem” un „gaisa vitamīniem”. Tie attīra gaisu no putekļiem un iznīcina mikrobus. Saikne „anjons – gaiss” ir analoģiska saiknei „vitamīns – ēdiens”. Cilvēka veselība ir tieši atkarīga no anjonu koncentrācijas gaisā. Anjoni spēj iznīcināt līdz pat 99,9% baktēriju. Katrā Love Moon Anion higiēniskajā paketē ir kompānijas Winalite patentēts anjonu čips, kas satur apmēram 8500 anjonus. Mitruma un berzes rezultātā, anjoni tiek atbrīvoti. Tāpēc, pateicoties anjonu slānim, Winalite Love Moon Anion higiēniskajām paketēm piemīt ārstnieciskas un profilaktiskas īpašības!

 

Ieguvumi no anjoniem:

 • Elpošanas sistēmai

Uzlabo plaušu funkcijas. Plaušas var ieelpot par 20% lielāku skābekļa daudzumu 30 minūtes pēc anjonu uzņemšanas.

 • Sirds–asinsvadu sistēmai

Būtiski pazemina paaugstinātu asinsspiedienu, uzlabo sirds muskuļu darbību, veicina kapilāru paplašināšanos un paaugstina ādas temperatūru.

 • Nervu sistēmai

Palielina ķermeņa enerģiju, uzlabo miega kvalitāti, mazina sāpes un saspringumu.

 • Vielmaiņai

Aktivizē dažādus ķermeņa enzīmus, samazina cukura un holesterīna līmeni asinīs, paaugstina kalcija līmeni asinīs, palielina slāpekļa un kreatinīna daudzumu urīnā, veicina kaulu masas pieaugumu, novērš cingu, rahītu un vitamīnu nepietiekamību.

 • Imūnsistēmai

Uzlabo ķermeņa reaktivitāti un veicina izturību pret slimībām.

 

Galvenais Love Moon Anion higiēnisko pakešu pielietojums

 • Aizsardzībai pret infekcijām pēc dzemdībām un abortiem
 • Mēnešreižu cikla normalizēšanai un to simptomu mazināšanai
 • Izvairīšanās no saaugumiem, erozijām, miomām, cistām, cistītiem u.c.
 • Organisma funkciju atjaunošanai (urīna nesaturēšanas gadījumos, piemēram, bērniem vai cilvēkiem gados u.c.)
 • Hormonālā fona normalizācijai
 • Vīriešiem – izvairīšanās no prostatīta un hemoroīdiem

 

Winalite Love Moon higiēniskās paketes un ikdienas ieliktnīši piemēroti jebkuras kategorijas cilvēkiem: bērniem, pieaugušajiem un cilvēkiem gados, sievietēm un vīriešiem.

 

No anjonu higiēnas pakešu sērijas izveidots komplekts – keiss. Ja Jūs esat vesela sieviete, pakešu iepakojumu skaits keisā Jums nodrošinās aizsardzību un komfortu apmēram 5-7 mēnešus. Ja Jums ir minētās veselības problēmas, tad pakešu iepakojumu skaits keisā tiek rekomendēts, lai Jūs atveseļotos. Ir iespēja iegādāties 1 vai 3 (pa vienai no katra veida) paciņas sākotnējai pamēģināšanai.

 

Keiss sastāv no:

 • Dienas higiēniskās paketes – 10 iepakojumi pa 10 gab. katrā
 • Nakts higiēniskās paketes – 4 iepakojumi pa 8 gab. katrā
 • Ikdienas ieliktnīši – 5 iepakojumi pa 30 gab. katrā

 

Ir pieejami arī mono-keisi, kuros ir tikai ikdienas ieliktnīšu iepakojumi. 1 mono-keisā ir 16 iepakojumi pa 30 gab. katrā.

     

 

Media

 
 
 
 
 
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr satis egitimi satis egitimi tengda.pro izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr