\\
 

Nākamais miljards dolāru vilnis nāk...

Veselības industrija ir pieaugošs un "karsts" bizness. Pēc statistikas datiem, pēdējos 20 gados ir novērots stabils veselības produktu pārdošanas pieaugums.

Nākamais miljards dolāru vilnis nāk...

 

Veselības industrijas pašreizējā situācija un perspektīva

 

Veselības industrija ir pieaugošs un "karsts" bizness. Pēc statistikas datiem, pēdējos 20 gados ir novērots stabils veselības produktu pārdošanas pieaugums. Amerikā tas ir pieaudzis 36 reizes, Japānā – 32. Gada pieaugums Eiropas Savienības valstīs ir palielinājies par 13%, Ķīnā pieaugums vērojams no 15% līdz pat 30%, kas ir līdz šim augstākais rādītājs attīstīto valstu vidū. Tomēr, pašlaik vidējais patēriņš šīm precēm uz vienu iedzīvotāju Ķīnā ir tikai 31RMB (Ķīnas renminbi), kas ir 1/12 daļa salīdzinājumā ar Japānu un 1/17 daļa – ar Ameriku. Tirgus potenciāls ir iespaidīgs!

 

Apmēram 1 miljardam cilvēku pasaulē ar vidēju veselības stāvokli ir nepietiekama medicīniskā aprūpe. WHO (Pasaules Veselības Organizācija) aptauju dati liecina, ka tikai 5% no pasaules iedzīvotājiem ir patiesi veseli, 20% ir slimi, bet pārējiem 75% ir vidējs veselības stāvoklis, kas ietver daudzas veselības problēmas, kas mūsdienās tiek uzskatītas par "normālām" (piemēram, galvassāpes, kuņģu darbības problēmas, muguras un locītavu sāpes, sirds un asinsvadu sistēmas slimības, dažādu vīrusu saslimšanas utt.). Lai gan daudzu pasaules iedzīvotāju priekšstats "būt veselam" ir vienā līmenī ar "risināt problēmu, kad tā rodas", veselības industrijai augot un attīstoties, cilvēki ir sākuši apzināties, cik svarīgas ir ikdienas rūpes par veselību, fiziskā slodze, personīgās un publiskās vides veidošana. Tas nozīmē arī jaunu biznesa iespēju rašanos.

 

Higiēnas produktu nozare mūsdienās ir vērta aptuveni 150 miljardus dolāru. Iedomājieties nozari, kas ir vismaz 2-3 reizes lielāka nekā veselīga uztura produktu ražošanas nozare, un tā turpina augt lielāka katru dienu. Šobrīd ir tikai viena kompānija pasaulē - Winalite, kurai ir patenta tiesības ražot un izplatīt higiēniskās paketes ar iestrādātu anjonu tehnoloģiju! Mēs esam arī vienīgā kompānija pasaulē, kas sieviešu higiēnas produktu nozarē būvē savu biznesu, izmantojot tīkla mārketinga izplatīšanas modeli... Un tas nozīmē:

Jebkurš var gūt ienākumus no šīs milzīgās biznesa iespējas!

 

Perfekta tīkla mārketinga biznesa iespēja...

Vienkārši apgūt, viegli dalīties informācijā ar citiem un ātri dublicēt.

Winalite International dod visus nepieciešamos panākumu nosacījumus.

Fantastiska produktu līnija, kas katrai sievietei nepieciešama katru dienu un kurā katrs gādīgs vīrietis vēlas dalīties ar savu partneri. Pieejams arī plašs citu Winalite produktu klāsts visai ģimenei.

Pasaules mēroga stabila kompānija, kas paplašinot savus tirgus pāri valstu robežām, veicina Jūsu biznesa izaugsmi ik uz soļa.

Pārbaudīta Neierobežotu Panākumu (Success Unlimited) sistēma, kas rāda, māca un dublicē Jūsu pārdošanas spēku, lai sasniegtu savus mērķus un vadītu Jūsu biznesu pretī panākumiem.

Visbeidzot, Biznesa Mārketinga plāns, kas dos Jums bagātību, brīvību un laimi!

       

 
 
 
 
 
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr satis egitimi satis egitimi tengda.pro izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr