\\
 

Par Winalite

 

WINALITE INTERNATIONAL ir starptautiska kompānija, kas specializējas augstāko tehnoloģiju produktu pētniecībā, izstrādē, ražošanā un realizācijā. Ar kompānijas galveno produktu –  „Love Moon” Anion higiēniskajām paketēm (tagad ar nosaukumu "WIN Ion"– tā ir saņēmusi pozitīvas atsauksmes no globālā tirgus, kā arī plašu atzinību un zvaigžņu reputāciju kopš tās dibināšanas 2007.gada janvārī.

 

Pieaugot kompānijas darbību apjomam un tirgus pieprasījumam, Winalite ir pakāpeniski attīstījusi diversificētu globālu produktu stratēģiju un uzsākusi ražot dažādus augstāko tehnoloģiju veselības aprūpes produktus ārvalstu tirgos.  Kompānijai šobrīd pieder trīs modernizēti uzņēmumi, kuru standarta rūpnīcu ēkas kopā aptver 100 000 kvadrātmetru lielu platību. Tie nodrošina Winalite stabilus pamatus, lai apmierinātu arvien pieaugošo klientu skaitu un prasības, un sniegtu atbalstu Winalite globālajai ekspansijai ārvalstu tirgos.

 

Hong Kong Winalite Group akcijas tika veiksmīgi kotētas NASDAQ akciju tirgū2008.gada 15.janvārī (Akciju kods: HKWO), un 2008.gada NASDAQ grupā kompānija Winalite bija starp 10 vērtīgākajām.

 

Šobrīd, Winalite kompānijā tiek nodarbināti vairāk nekā 1000 darbinieku visā pasaulē, tostarp daudzi augstākā līmeņa vadītāji ar plašu pieredzi starptautisku korporāciju vadībā. Vairāk nekā 5 miljoni konsultantu visā pasaulē ir palīdzējuši Winalite paplašināt savu tirgu uz 78 valstīm un reģioniem, attīstot globālas organizācijas stratēģiju un liela mēroga pārvaldes režīmu, kur Winalite galvenā mītne koordinē tās 10 darbības reģionus: Krieviju, Indiju, Dienvidaustrumu Āziju, Ziemeļaustrumu Āziju, Eiropu, Āfriku, Ziemeļameriku, Dienvidameriku, Okeāniju un Tuvos Austrumus.

 

Winalite International prezidents un dibinātājs Chen HuaiDe ir ievērojams un slavens uzņēmējs Ķīnā un visā pasaulē. Dzimis ķīniešu ģimenē, studējis Ķīnas Universitātē, ieguvis doktora grādu uzņēmējdarbības vadībā un ekonomikā Honkongas Universitātē, jau būdams students nopelnījis savus pirmos miljonus. Chen HuaiDe ir Guangdong un Guangzhou Vieglatlētikas asociācijas priekšsēdētājs, Guangdong Futbola, Golfa un Aerobikas asociācijas priekšsēdētāja vietnieks. 1996.gada augustā Chen HuaiDe piešķīra Guangzhou pilsētas „Goda pilsonis” titulu, 1997.gada oktobrī Ņujorkas „Goda pilsonis” titulu. Chen Huaide ir milzīga pieredze veiksmīgu uzņēmumu vadībā un spēj saskatīt lielisku biznesa iespēju jebkur. Kā labs pierādījums tam ir Chen HuaiDe plašais ieguldījumu portfelis visdažādākajās sfērās, sākot no nekustamā īpašuma līdz apģērbu tekstilrūpniecības nozarei. Tālredzīgs līderis un pazemīgs uzņēmējs, kas vada Winalite un tās sadarbības partnerus uz panākumiem.

Winalite impērijā darbojas 24 uzņēmumi – cementa ražošana, virsējo apģērbu, galvassegu, sportistu un aktieru apģērbu ražošana, celtniecības organizācijas, kravu pārvadājumu kompānijas un higiēnas preču ražošanas uzņēmumi. Kompānija Winalite šobrīd ir 500 lielāko Āzijas kompāniju vidū. Medijos šo kompāniju sauc par „nenoturamo vētru”, tās straujās attīstības dēļ.

 

2007.gada 28.janvārī kompānijā Winalite parādījās vēl viens produkts – sieviešu higiēniskās paketes „Love Moon Anion” ar ārstniecisku efektu. Produktam ir Pasaules patents, analoga produkta tirgū nav.

 

Produkcija atbilst visām ISO 9001-2000 standarta prasībām un Nacionālo sanitāro normu prasībām Nr.GB150702002.

 

Kompānija Winalite ir specializējusies pētījumu un preču ražošanas jomā, kas paredzēta sieviešu un bērnu dzimumorgānu veselības uzlabošanai un profilaksei. Gada laikā tiek saražoti vairāk kā 3 miljardi gatavās produkcijas un, līdz ar to, kompānija Winalite ir viena no vadošajām šajā nozarē gan Ķīnā, gan ārpus tās robežām.

 

 

WINALITE VĪZIJA

 

Palīdzēt cilvēkiem izveidot dzīvi, kas kopj mīlestības spēku pasaulē; sniegt karjeras iespējas, kas rūpējas par patērētājiem, piedāvājot inovatīvus veselības aprūpes produktus; veidot korporatīvo kultūru ar uzsvaru uz garīgām vērtībām

 

 

WINALITE MISIJA

 

Izveidot Winalite par starptautisku zīmolu un būt vienai no 500 lielākajām kompānijām pasaulē, radot vienu no vislabāk pārvaldītajām tirdzniecības grupām un būt tirgus līderim pasaules mērogā, pielietojot jaunākās metodes veselības aprūpes tehnoloģijā un interneta komercijā.

 

 

WINALITE VĒRTĪBAS

 

Palīdzēt citiem ir vienmēr bijusi Winalite prioritāte.

 

WINALITE KONCEPCIJA

 

Viena Pasaule, Viena Komanda, Viens Sapnis!

Uzsāc karjeru ar uzticamiem cilvēkiem!

 

       

 

 
 
 
 
 
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr satis egitimi satis egitimi tengda.pro izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr