\\
 

V-Shine sejas maska

V-Shine Mitrinošā un Atjaunojošā sejas maska ir īpaši izstrādāta ar AA2G (askorbīnskābe 2-glikozīds). Tas samazina melanīna pigmentāciju, kavējot tirozināzi (ferments, kas katalīzē reakcijas, kuru dēļ notirozīna rodas pigments melanīns) un palīdz padarīt ādu gaišāku.

 

V-Shine Mitrinošā un Atjaunojošā sejas maska ir īpaši izstrādāta ar AA2G (askorbīnskābe 2-glikozīds). Tas samazina melanīna pigmentāciju, kavējot tirozināzi (ferments, kas katalīzē reakcijas, kuru dēļ no  tirozīna rodas pigments melanīns) un palīdz padarīt ādu gaišāku. Tas nodrošina ilgu ādas mitrināšanu, ādas mitruma līmenim pieaugot par 20% līdz pat 24 stundām. Ar svaigu, vieglu un dabisku smaržu, maska padara ādu maigu un mitrinātu.

 

Galvenās sastāvdaļas

  • Hialuronskābe (NaH)

Hialuronskābe ir dabisks, spēcīgs ādas mitrinātājs un mitruma piesaistītājs. Tā padara ādu mīkstāku, mitrina to, novērš krunciņu veidošanos un mazina jau esošās, veicina jaunu ādas šūnu veidošanos un likvidē brīvos radikāļus. Dabā tā sastopama cilvēku un dzīvnieku ādas dermas slānī, un spēj absorbēt mitrumu vairākus simtus reizes sava svara.

  • Biešu saknes ekstrakts

Biešu saknes ekstrakts palīdz absorbēt mitrumu ādas iekšpusē un papildināt to uz ādas virsmas, tādā veidā līdzsvarojot mitruma līmeni ādā, ir ar pretalerģisku efektu

  • Pentavitīns

Pentavitīns ir molekula, kas pievelk ūdeni kā magnēts, novēršot mitruma pazušanu un dinamiski uzturot ādas ūdens līdzsvaru.

 

  • AA2G

Lēni atbrīvo tīru C vitamīnu, aktivizējot to, nodrošina ilgstošu ādas balināšanas efektu, atvaira tumšos plankumus ādā un kavē melanīna veidošanos.

Iesūcoties dziļi ādas slāņos, AA2G integrējas ar brīvu α-glukozidāzi. Tā stabilitāte ir 10 reizes lielāka nekā vitamīna C. Tas pilnībā aktivizē C vitamīnu un aptur melanīna šūnas pārveides procesu ādā. Padara ādu maigu un mirdzošu. Vēl vairāk, pēc AA2G izplatīšanās kutikulas dziļākajā slāni, tas var nepārtraukti apturēt melanīna ražošanu un jau esošo pigmentu, pastāvīgi novērst pigmentāciju un padara ādu gaišāku.

 

Lietošana
Atlociet masku un noņemiet pērļu membrānu, uzlieciet masku uz attīrītas sejas uz 15 minūtēm.

Uzmanīgi, ar vieglām piesitienu kustībām piespiediet masku pie sejas, lai tā pilnībā uzsūcas , pēc tam lietojiet dienas vai nakts krēmu.

Padoms: Vasarā masku var ievietot ledusskapī pirms lietošanas, lai tā būtu patīkami vēsa. Ziemā – masku var ielikt siltā ūdenī (pārliecinieties, ka temperatūra ir mazāka par 70 grādiem) uz 5-10 minūtēm pirms lietošanas.

 

     

 

More in this category: « Anion gaisa jonizetajs
 
 
 
 
 
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr satis egitimi satis egitimi tengda.pro izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr