\\
 

WinGuard

Palielinoties tirgus pieprasījumam pēc veselībai nekaitīgas mobilo telefonu izmantošanas, pasaules vadošie radiācijas absorbentu speciālisti kopā ar FORYOU Veselības Tehnoloģiju Izpētes komandu ir veiksmīgi ieviesuši prekursoru mobilo telefonu pretradiācijas produktu WinGuard.

 

Palielinoties tirgus pieprasījumam pēc veselībai nekaitīgas mobilo telefonu izmantošanas, pasaules vadošie radiācijas absorbentu speciālisti kopā ar FORYOU Veselības Tehnoloģiju Izpētes komandu ir veiksmīgi ieviesuši prekursoru mobilo telefonu pretradiācijas produktu WinGuard. 

 

WinGuard funkcijas

WinGuard tiek ražots, izmantojot prekursoru tehnoloģiju materiālus: EMS MAXTM un EMSI CleanTM. Produkts piedāvā spēcīgu radiācijas uzsūktspēju un samazināšanu. Tas ir stabils
(bez smago metālu un radioaktīvo vielu klātbūtnes) un ilgstoši efektīvs

Radiācijas absorbcija 93,7%

Radiācijas samazināšana 99,9%

 

WinGuard ražošanā tiek izmantota arī prekursoru tehnoloģija „Elektromagnētisko Traucējumu Ekranēšana EMS”. Tā spēj absorbēt visu elektromagnētisko starojumu no mobilā telefona un tuvākajām elektronikas ierīcēm, pārvēršot starojumu siltumā un izdalot to gaisā

EMS MAXTM Radiācijas Absorbenta Patents

EMS MAXTM ir jauna veida elektromagnētiskā starojuma absorbents. Tas pilnībā aptver visas mobilā telefona frekvences visā pasaulē ar pārklājumu līdz pat 10-8000 MHz. EMS MAXTM, saskaņojot pretestību ar starojumu, spēj to uzsūkt, pārvērst siltumā un izdalīt gaisā.

Patenta numurs: ZL 97108989.2.

 

EMSI CleanTM Tehnoloģiju Patents

EMSI CleanTM nodrošina WinGuard dubultu aizsardzību, absorbējot starojumu līdz pat 90% un likvidējot to līdz 3%. Tas palīdz absorbēt un filtrēt elektromagnētisko pārblīvētību, samazināt mobilā telefona elektromagnētiskos traucējumus, uzlabot telefona zvanu kvalitāti un aizsargāt mūsu galvu.

 

WinGuard īpašības:

 • Produkta kodols ir patentēts un speciāli izstrādāts mobilajiem telefoniem. Izmantoti EMS MAXTM patentētie viļņu absorbcijas materiāli.
 • Pielietotas kreatīvas tehnoloģijas un zinātne. EMSI CleanTM patentētā tehnoloģija.
 • Uzlabo telefona zvanu kvalitāti, kas novērš zvanu pārrāvumus.
 • Drošs, videi draudzīgs un bez elektromagnētiskā piesārņojuma.
 • Ļoti plāns, ar modernu izskatu.

 

Jautājumi & Atbildes

 1. Kas ir elektromagnētiskais starojums? Kā tas ietekmē manu veselību?

 

Elektromagnētiskais starojums ir enerģijas forma. Šie enerģijas veidi ietver:

 

·         Radio viļņus

·         TV viļņus

·         Mobilo telefonu viļņus

·         Radaru viļņus

·         Siltumu (infrasarkanais starojums)

·         Gaismu

·         Ultravioleto gaismu

·         Rentgena starus

·         Mikroviļņus (kā mikroviļņu krāsnīs)

·         Gamma starus

 

Vairākos pētījumos ir apspriesta elektromagnētiskā starojuma ietekme uz cilvēka veselību, palīdzot izraisīt smadzeņu audzējus, leikēmiju, iedzimtus defektus, spontāno abortu, hronisku nogurumu, galvassāpes, kataraktu (acs caurspīdīgās lēcas apduļķošanās), sirdsdarbības traucējumus, stresu, sliktu dūšu, sāpes krūtīs, vēzi un citas veselības problēmas.

 

Elektromagnētiskā starojuma apjoms galvenajās mobilā telefona daļās ir šāds: 70% uztvērējā (austiņā), 20% ekrānā un 10% pogās un mikrofonā.

 

 1. Kāpēc man nepieciešams WinGuard?

 

Mobilais telefons spēj izstarot pārsteidzoši spēcīgu elektromagnētisko starojumu, it īpaši no klausules. Runājot, mēs turam tālruni tik tuvu pie galvas, ka elektromagnētiskais starojums ir tiešā saskarē ar galvu. WinGuard ir pretradiācijas uzlīme, kas veidota no progresīvo tehnoloģiju materiāliem (EMS MAXTM un EMSI CleanTM), kas absorbē un likvidē kaitīgo elektromagnētisko starojumu no mobilā tālruņa.

 

 1. Kā WinGuard pasargā mani no mobilā telefona radiācijas?

 

WinGuard tiek ražots, izmantojot prekursoru tehnoloģiju materiālus (EMS MAXTM un EMSI CleanTM). Ar šo materiālu iedarbību un funkcijām var iepazīties raksta sākumā.

 

 1. Kāda ir atšķirība starp EMF karti un WinGuard?

 

EMF kartē ir iestrādāta starojuma absorbenta mikroshēma, kas nodrošina elektromagnētiskā starojuma uzsūkšanos no visa veida elektronikas ierīcēm. Turpretī, WinGuard ir speciāli veidots mobilajiem telefoniem, tas palīdz uzlabot telefona zvanu kvalitāti un pilnībā absorbē visu emitēto radiāciju no mobilā telefona.

 

 1. Vai tikai ar EMF karti ir pietiekami, lai sevi pasargātu no mobilā telefona radiācijas?

 

Nav pietiekami. Izmantojot mobilo telefonu, mēs turam telefonu ļoti tuvu pie galvas, kas ļauj elektromagnētiskajam starojumam nonāk tiešā saskarsmē ar mūsu ķermeni pirms EMF karte spēj paspēt absorbēt radiāciju. Ir nepieciešams WinGuard, lai aizsargātu mūs no mobilā telefona radiācijas.

 

 1. Vai tikai ar WinGuard ir pietiekami, lai pasargātu sevi no elektromagnētiskā starojuma?

 

Nav pietiekami. WinGuard galvenā funkcija ir uzsūkt un likvidēt mobilā telefona radiāciju, tā spējas nav pietiekamas, lai aptvertu visu elektromagnētisko starojumu no citām elektroniskajām ierīcēm.

 

 1. Kā lietot WinGuard?

 

Lai sāktu lietot, vienkārši jānotīra uztvērēja virsma un jāuzlīmē uzlīme uz tās.

 

 1. Kāds ir WinGuard lietošanas ilgums?

 

Pirms lietošanas: 6 gadi no izgatavošanas datuma.

Lietojot: 2 gadi.

 

 1. Kur es varu iegādāties WinGuard?

 

Jūs varat atrast WinGuard kompānijā Winalite International, tās filiālēs un pie Winalite konsultantiem. Vienā WinGuard iepakojumā jeb keisā ir 2 kastītes, katrā 5 uzlīmes. Ir iespēja iegādāties 1 vai vairākas uzlīmes.

 

     

 

 
 
 
 
 
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr satis egitimi satis egitimi tengda.pro izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr