\\
 

Winmask sejas maska

Winmask ir sejas respirators ar iestrādātu anjona slāni, kas paredzēts, lai nodrošinātu kvalitatīvu antibakteriālu aizsardzību pret dažādām daļiņām gaisā, paaugstinot elpošanas sistēmas aizsardzību jaunā līmenī.

 

Winmask ir sejas respirators ar iestrādātu anjona slāni, kas paredzēts, lai nodrošinātu kvalitatīvu antibakteriālu aizsardzību pret dažādām daļiņām gaisā, paaugstinot elpošanas sistēmas aizsardzību jaunā līmenī.

 

Funkcijas & Priekšrocības

Filtrācijas efektivitāte

 • Vismaz 95% liela filtrēšanas efektivitāte pret cietiem un šķidriem aerosoliem, kuru sastāvā nav eļļa
 • Līdz pat 97,7% liels antibakteriālais efekts

 

Winalite anjonu slānis

 • Winalite patentēts anjonu slānis
 • Anjonu slānis nodrošina lielāku negatīvo jonu (anjonu) daudzumu maskas lietotājam, tādējādi padarot vieglāku un dziļāku elpošanu, kā arī uzturot vēsumu

Plakanais dizains

 • Zems profils labākai pārredzamībai un pielāgotībai
 • Ērta uzglabāšana un pārvietošana pirms lietošanas (katrs respirators iesaiņots atsevišķi)

 

Mīksts pārklājums uz iekšējā paneļa

 • Rada komfortablas sajūtas ādai

 

Divu ausu lenšu dizains un pieskaņota deguna spaile

 • Viegli pielāgot sejai
 • Palīdz nodrošināt drošu izolāciju
 • Samazina potenciālu briļļu aizmiglošanās iespēju

 

Atsevišķs iesaiņojums

·       Novērš piesārņojuma rašanos uzglabāšanas un pārvietošanas laikā

·       Viegli pārnēsājams, lietojams vai izsniedzams

 

Viegla konstrukcija un ilga lietošana

 • Palielina lietotāja komfortu un valkāšanas laiku (1 respirators efektīvi lietojams līdz pat 50 stundas)

 

Pielietojums

 • Darbību ar cietām vielām laikā, piemēram, tekstilmateriālu, sausās ķīmijas apstrādē, virsmu sagatavošanā, pārtikas sagatavošanā un apstrādē, kokapstrādē, graudu apstrādē un frēzēšanā, minerālu, ogļu un citu vielu apstrādē
 • Darbībās ar šķidrumiem vai gāzēm no aerosoliem, kas nesatur eļļu un neizdala kaitīgus tvaikus
 • Paaugstināta piesārņojuma līmeņa laikā
 • Dabas katastrofu seku likvidēšanas laikā
 • Medicīnā (piemēram, stomatoloģijā)
 • Saslimšanas laikā, lai neinficētu citus, kā arī iestrādātais anjonu slānis palīdz ātrāk atveseļoties

 

Bioloģiskas daļiņas:

Šis respirators var palīdzēt samazināt ieelpoto bioloģisko daļiņu gaisā daudzumu (piemēram, pelējums, Bacillus anthracis – Sibīrijas mēra baktērija, Mycobacterium tuberculosis – baktērija, kas izraisa tuberkulozi, putnu gripas vīruss u.c.), bet nevar novērst risku saslimt ar infekcijām, slimībām un novērst nāvi.

 

Nelietot:

Darbībās ar gāzēm, tvaikiem, tostarp tiem, kas sastopami krāsu izsmidzināšanā, eļļas aerosoliem, azbestu, arsēnu, kadmiju, 4,4’-metilēndianilīnu (MDA) vai smilšu strūklu.

Darbībās ar aerosoliem, kuru koncentrācija pārsniedz 10 reizes OSHA PEL standartus.

Nelietot uz bārdas vai cita sejas apmatojuma, kā arī citiem nosacījumiem, kas novērš labu izolāciju starp seju un respiratoru.

 

Lietošanas instrukcija

Neievērojot visas instrukcijas un ierobežojumus, izmantojot šo respiratoru un/vai nelietojot to visu ietekmes laiku, samazinās respiratora efektivitāte un tas var izraisīt saslimšanas vai nāvi.

 1. Daļiņas, kas var apdraudēt cilvēka veselību var būt tik mazas, ka nav saskatāmas.
 2. Atstājiet piesārņoto platību nekavējoties un sazinieties ar ārstu reiboņa, kairinājuma vai citu briesmu gadījumā.
 3. Neuzglabājiet respiratoru piesārņotā zonā, kad tas netiek lietots.
 4. Pārbaudiet respiratoru pirms katras lietošanas, lai noteiktu, vai tas ir labā stāvoklī un nav bojāts. Pārbaudiet visas respiratora daļas, tai skaitā, abas ausu lentes, skavas un deguna spaili, pēc bojājumu pazīmēm. Respirators jāizmet tūlīt pēc bojājuma vai iztrūkstošas detaļas noteikšanas. Pirms katras lietošanas pārbaudiet respiratora elpošanas zonu, lai pārliecinātos, ka tajā nav caurumi, izņemot punktus ap skavām. Paplašināti caurumi, kas radušies no materiāla saplīšanas tiek uzskatīti par bojājumu, šādā gadījumā respirators jāaizstāj ar citu.
 5. Izmetiet izlietotu produktu saskaņā ar atkritumu izmešanas noteikumiem.

 

Lietošanas ierobežojumi

 1. Šis respirators nepiegādā skābekli. Nelietojiet vidē, kas satur mazāk kā 19,5% skābekļa.
 2. Nelietojiet, kad piesārņojuma koncentrācija ir tūlītēji bīstama veselībai un dzīvībai, ir nezināma vai tā pārsniedz 10 reizes pieļaujamo riska robežu (PEL).
 3. Nemainiet, nebojājiet, neplēsiet respiratoru.
 4. Nelietojiet uz bārdas vai cita sejas apmatojuma, kā arī citiem nosacījumiem, kas novērš labu izolāciju starp seju un respiratoru.
 5. Respirators palīdz aizsargāt plaušas pret konkrētu vielu koncentrācijas gaisā, taču tas nenovērš šo vielu iekļūšanu caur citiem ceļiem, piemēram, ādas, kam būtu nepieciešami papildus individuāli aizsardzības līdzekļi.
 6. Šis respirators ir paredzēts darba / profesionālajai lietošanai pieaugušajiem, kuri ir atbilstoši apmācīti un informēti par tā lietošanu un ierobežojumiem. Respirators nav paredzēts lietošanai bērniem.
 7. Cilvēkiem ar traucētu elpošanas sistēmu (piemēram, astma vai emfizēma) pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu.
 8. Ja respirators ir bojāts, netīrs vai kļūst apgrūtināta elpošana, nekavējoties atstājiet piesārņoto teritoriju un nomainiet respiratoru.

 

Respiratora pielāgošanas instrukcija

Ievērojiet katru reizi, kad lietojat respiratoru.

 1. Paņemiet respiratoru saujas formā plaukstā ar deguna spaili pie pirkstu galiem, ļaujot ausu lentēm karāties brīvi.
 2. Novietojiet respiratoru zem zoda ar deguna spaili uz augšu. Uzvelciet ausu lentes uz abām ausīm.

 1. Ar abu roku pirkstiem pielāgojiet deguna spaili deguna formai, piespiežot respiratora deguna daļu pie ādas un velkot ar pirkstiem gar abām deguna pusēm. Izmantojiet abas rokas, lai respirators maksimāli piekļautos deguna formai.
 2. Lai noteiktu izolāciju, piespiediet abas rokas pilnībā pāri respiratoram un izelpojiet. Esiet uzmanīgi – neizkustiniet respiratoru no vietas. Ja jūtat gaisu izplūstam ap degunu, pielāgojiet deguna zonu kā aprakstīts 3.solī. Ja gaiss izplūst pa malām, pielāgojiet ausu lentes. Ja nespējat respiratoru pielāgot pie sejas, neienāciet piesārņotajā vietā.

 

Visi Winalite produkti ir nopērkami iepakojumos jeb keisos. 1 Winmask keisā ir 2 paciņas, katrā 50 gab. Ir iespēja iegādāties 1 masku sākotnējai pamēģināšanai.

 

 
 
 
 
 
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr satis egitimi satis egitimi tengda.pro izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr