\\
 

Winsmile Anion & Mineral Salt zobu pasta

Winalite Winsmile anjonu-minerālsāļu zobu pastā izmantotie retie paleozoiskie minerālsāļi ir jauns, revolucionārs sasniegums cilvēka mutes veselības kopšanā.

 

Sajūti terapeitisko seno minerālsāļu ietekmi un anjonu radīto svaigumu!

 

 

Winalite Winsmile anjonu-minerālsāļu zobu pastā izmantotie retie paleozoiskie minerālsāļi ir jauns, revolucionārs sasniegums cilvēka mutes veselības kopšanā.

 

 

Izmantotā zobu stiprināšanas tehnoloģija rada svaiguma sajūtu un efektīvi aizsargā un stiprina zobus, visaptveroši rūpējoties par zobu veselību. Zobu pastas sastāvā esošie tālās vēstures minerālsāļi efektīvi novērš periodontālu slimību rašanos un uztur veselīgu mutes vidi.

 

 

Winalite Winsmile anjonu-minerālsāļu zobu pasta

  • Aizsargā un stiprina zobus
  • Cīnās ar gingivītu (smaganu iekaisums)
  • Attīra un balina zobus
  • Novērš caurumu rašanos
  • Atsvaidzina elpu
  • Stabilizē mutes dobuma pH līmeni
  • Samazina aplikumu

 

 

Paleozoiskie minerālsāļi ir attīstījušies jūras ūdens kristalizācijas rezultātā pirms 300 miljoniem gadu; tos galvenokārt ražo Tibetā un Qinghai provincē Ķīnā. Šo minerālsāļu galvenā sastāvdaļa ir nātrija hlorīds un tie satur daudzas dabiskas vielas, tostarp, jodu, kāliju, kalciju, magniju, dzelzi un daudzus citus elementus, kas labvēlīgi ietekmē cilvēka veselību.

 

3 galvenie paleozoisko minerālsāļu ieguvumi:

  1. Atbrīvo anjonu labvēlīgo ietekmi cilvēka organismā
  2. Efektīvi regulē organisma vielmaiņu
  3. Izstaro infrasarkanos starus ar vienādu frekvenci kā cilvēka organismā

 

Winalite Winsmile anjonu-minerālsāļu zobu pasta veidota tehnoloģiski integrējot paleozoiskos minerālsāļus izmantojot nanotehnoloģijas. Kad tīrāt zobus, mutes temperatūra un berze aktivizē zobu pastas sastāvdaļas, rezultātā atlaižot anjonus. Anjoni efektīvi noņem baktērijas no zobu emaljas un veido aizsargslāni ap zobiem uz ilgu laiku, novēršot baktēriju izraisītu zobu eroziju, kā arī uzlabo zobu un smaganu veselību, tādējādi efektīvi novēršot gingivītu (smaganu iekaisums), periodontītu (zoba saknes iekaisums), smaganu pietūkumu un asiņošanu, un citas mutes dobuma problēmas.

 

Minerālsāļi nodrošina dabīgo minerālūdeņu elementus, veicinot probiotiķu („labās baktērijas”) vairošanos mutes dobumā un uzlabojot asinscirkulāciju ap smaganām, tādā veidā tīrot un stiprinot zobus, kavējot baktēriju veidošanos un novēršot sliktu elpu.

 

Winalite Winsmile anjonu-minerālsāļu zobu pasta balstīta uz All-in-one (viss vienā) zobu aizsardzības un nostiprināšanas koncepciju, apvienojot dažādas zobu aizsardzības komponentes, lai nodrošinātu zobu aizsardzības, stiprināšanas un balināšanas efektivitāti.

 

Vitamīns B2 efektīvi novērš mutes, lūpu, mēles iekaisumu rašanos un veicina vielmaiņu ap smaganām, tādējādi aizsargājot zobu veselību.

 

Hidratēts silīcija dioksīds berzes laikā rūpīgi noņem netīrumus no zobu virsmas un balina tos, nekaitējot emaljai.

 

Īpaši pievienotā sastāvdaļa – ksilīts – novērš zobu mazināšanos un pūšanu, kavē aplikuma veidošanos, uzlabo kaulu blīvumu, labvēlīgi ietekmē kaulu struktūru, tādā veidā stiprinot zobus.

 

Winalite Winsmile anjonu-minerālsāļu zobu pasta NESATUR cukuru, nātrija fluorīdu un dietilēna glikolu, ko bieži zobu pastās izmanto kā lētu saldinātāju un biezinātāju.

 

Dabisks piparmētras aromāts nodrošina atsvaidzinošu garšu mutē uz ilgu laiku. Svaiga zaļās tējas garša palīdz novērst sliktu elpu.

 

 

 

Tīriet zobus vismaz 2 reizes dienā vismaz 3 minūtes katru reizi!

Sojas pupiņas izmēra lieluma zobu pasta ir pietiekami bērniem, kuri jaunāki par 6 gadiem.

Izskalojiet mutes dobumu pēc zobu tīrīšanas. Nenorīt.

 

Visi Winalite produkti ir nopērkami iepakojumos jeb keisos. 1 Winsmile zobu pastas keisā ir 20 paciņas, tāpēc ir iespēja iegādāties arī pa paciņai.

 

Winalite Winsmile anjonu-minerālsāļu zobu pasta uztur Jūsu zobus un smaganas veselas!

 

 

 
 
 
 
 
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
Follow Us
izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr satis egitimi satis egitimi tengda.pro izmirkiralikdaire.web.tr istanbulkiralikdaire.gen.tr estetiksacekimi.gen.tr